Головна
Реєстрація
Вхід
  Пн
  17.06.2019
  23:48


Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS


Навчально-виховне об'єднання №5 імені Сергія Єфремова

міста Хмельницького                                                                                    

  Адреса:
м. Хмельницький
  вул. Володимирська 51
 тел. (0382)79-57-25
nvo5@ua.fm


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовий розділ » Тестовий форум » Інформатизація, комп'ютеризація НВО №5 (По-перше, варто чи не варто? Думки, прогнози, побажаня...)
Інформатизація, комп'ютеризація НВО №5
boretskyДата: Чт, 28.04.2011, 23:41 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Впровадження сучасних технологій в шкільну систему вже стало загальновідомим фактом. Насамперед ці технології на сьогодення мають вигляд так званих електронних книг, які можуть замінити учням переповнені "гранітом знань" портфелі, є дуже практичними у своєму використанні, адже у даному пристрої можна помістити (!) без перебільшень всю шкільну бібліотеку. Це основна функція даного пристрою, але далеко не остання, адже сам-то пристрій являє собою планшетник, який (!) може бути налаштований й на багато інших функцій, до прикладу таких, як вихід в мережу Інтернет. Звичайно за таку "радість" треба дорого платити і, в чому найбільша проблема, не тільки гаманцем... Як і будь-який інший електронний пристрій, такий, як телевізор, комп'ютер, даний пристрій викликає зорове навантаження та впливає на зір людини, а з інтенсивною працею, якої не уникнути на шкільних уроках, заняттях, існує загроза ще більшого впливу на здоров'я людини. Звісно другорядною проблемою є ціна даного пристрою, яку не кожна школа може собі дозволити. Фактом цього є те, що здебільшого тільки у школах провідних, великих міст (зокрема, столиці), було здійснене дане впровадження.
Я гадаю, ця тема зараз актуальна і, дивлячись на інтенсивний розвиток суспільства і світової цивілізації, вже в недалекому майбутньому є можливість повної комп'ютеризації шкільних, (!) і не тільки шкільних, систем.
 
nvo5Дата: Вт, 24.04.2012, 20:56 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
cry
 
Форум » Тестовий розділ » Тестовий форум » Інформатизація, комп'ютеризація НВО №5 (По-перше, варто чи не варто? Думки, прогнози, побажаня...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2019