menu
person

 

Літо 2017

З метою популяризації вивчення іноземних мов та вдосконалення мовленнєвої компетенції учнів, у НВО № 5 ім. С. Єфремова м. Хмельницького з 01.06.2017 року розпочав роботу літній мовний табір "Happy days" (англійська, німецька, французька мови) для учнів 4-10 класів.
Задля поєднання навчання з цікавим, захоплюючим відпочинком, виховання у дітей почуття відповідальності, дбайливого ставлення до тварин, співчуття і любові, формування у них профорієнтації, з метою привити почуття гордості дітям, що у нас у Хмельницькому є такий заклад, який готує фахівців митної справи, забезпечує спеціальну та спеціалізовану підготовку особового складу Державної фіскальної служби України, а тепер і забезпечує інтегровану систему підготовки та підвищення кваліфікації працівників митних служб європейського регіону ВМО, у тому числі підготовку інспекторів-кінологів зі службовими собаками митних органів країн Східної Європи та Чорноморського басейну, адміністрація Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС (далі-Департамент) надала можливість ознайомити учнів з роботою закладу.
Діти ознайомились з Департаментом, переглянули фільм про Департамент на англійській мові, ознайомились з підготовкою службових собак для виявлення заборонених товарів та предметів, які переміщуються через кордон, а також були надзвичайно вражені, переглядаючи експонати музею незаконного переміщення культурних цінностей через кордон України.
Щиро дякуємо працівникам Департаменту за надану можливість ознайомитись з їх роботою. Вихованці табору, педагоги та батьки приємно вражені, що у рідному місті Хмельницькому є такий унікальний заклад.

 

01.06.2017р. відбулось урочисте відкриття пришкільного мовного табору "Happy Days".

Міжнародний день захисту дітей - відзначення свята у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка. Велике драйв-шоу “Веселкове дитинство” подарувало дітям незабутні враження та позитивні емоції. Літературні вікторини, конкурси, логічні завдання чекали на вихованців пришкільного табору НВО №5. Рухливі ігри спонукали дітей проявляти швидкість, спритність та винахідливість


 

 

 

 

 

 

 Літо 2016

     Зустріч волонтерів 

6 червня 2016 року

     

Правила роботи у таборі

 

 Language camp  HAPPY DAYS 30.05-17.06.2016