menu
person

Тиждень математики у початковій школі

   Математика – «цариця» всіх наук. І вже з першого класу значна увага приділяється вивченню цього предмета у нашій школі. Тиждень математики проходив з 27 по 31 січня під назвою «Математична веселка».

   У променях веселки діти зустріли математичний експрес завдань, який підготували учні 4 – Б класу під керівництвом Вільчинської Т.М. (відео).

   Протягом тижня діти побували у країні математичних ребусів і кросвордів, взяли участь у геометричному вернісажі, виготовляючи закладки і аплікації з використанням геометричних орнаментів. Протягом тижня діти брали участь у математичних веселих перервах, розв’язуючи цікаві та віршовані завдання. Учні початкових класів ознайомилися з математикою поетичною, визначили, чий зошит з математики «посміхається», провели хіт-парад стіннівок, взяли старт на участь у Міжнародному конкурсі «Кенгуру - 2014» ( фото).

       Бажання вчитися з’являється у того,

       Хто хоче знати більше, ніж урок.

       І наша школа створює умови

       Для розвитку цього бажання в всіх малят.

 

Учітесь, пізнавайте, розвивайтесь,

Цікавтесь, знайте,

Станьте мудрими Дітьми!

І лиш ніколи ви того не забувайте,

Хто дбав про вас у школі повсякчас. 

(Вільчинська Т.М. - вчитель початкових класів)

 

      
 
Свято вишиванки

 Діти старших класів залюбки спілкуються з молодшими школярами. Так учні 6-Б класу постійно проводять роботу з дітками 2-Г класу. Ютаєва Вікторія, Стрілець Вікторія, Волков Ілля, Орос Ангеліна, Кудлай Влада пропонують цікаві бесіди, конкурси, вікторини, організовують ігри на свіжому повітрі. Класний керівник Капітула Т.І. стимулює і заохочує цю роботу. Старші учні отримують досвід спілкування з меншими, а менші  із задовленням включаються в цей цікавий діалог.

 

  

 
  
Вже в початковій школі діти знайомляться з народними святами, традиціями. Учні 2-Г класу колядують у бібліотеці ім. Шевченка.