Головна
Реєстрація
Вхід
Нд
27.05.2018
08:24

Вітаю Вас Гість | RSS
Навчально-виховне об'єднання №5 міста Хмельницького 
імені Сергія Єфремова
Адреса
м. Хмельницький,
вул. Володимирська, 51
тел. (0382)79-57-25

Меню сайту

Категорії розділу
Новини нашої школи [46]
Конкурси [4]
Привітання [18]
Новини освітянської ниви [36]

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 414

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

 Переведення учнів 2015-2016 

    Переведення учнів початкових класів НВО № 5 до наступних класів

Відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи  загальної середньої освіти, п. 2.1. та згідно із рішенням педагогічної ради навчально-виховного об’єднання № 5 від 17.05.2016 року, протокол № 16

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Перевести до 2-А класу таких учнів:
    1. Асаулу Вікторію Володимирівну
    2. Бевзюк Софію Юріївну
    3. Власову Росіну Едуардівну
    4. Гончар Анастасію Віталіївну
    5. Гуменюка Арсенія Віталійовича
    6. Дегтяренка Дмитра Володимировича
    7. Жухевич Єву Віталіївну
    8. Зеленого Іллю Руслановича
    9. Климчука Віталія Володимировича
    10. Колесник Валерію Артемівну
    11. Кравчук Анну Тарасівну
    12. Мака Володимира Олександровича
    13. Максімович Анастасію Володимирівну
    14. Мевшу Яну Володимирівну
    15. Міхель Іванну Анатоліївну
    16. Овчарука Іллю Артемовича
    17. Остапчука Анджрія Олександровича
    18. Осташ Анну-Марію Михайлівну
    19. Пархомця В’ячеслава Андрійовича
    20. Підлісного Артема Вікторовича
    21. Соболєва Іллю Валентиновича
    22. Форися Іллю Богдановича
    23. Цимарну Анну Сергіївну
    24. Яковець Валерію Леонідівну

 

  1. Перевести до 2-Б класу таких учнів:
    1. Білика Дмитра Михайловича
    2. Білоцерківського Ігоря Ігоровича
    3. Величка Владислава Івановича
    4. Горун Іванну Володимирівну
    5. Дмитерка Олександра Андрійовича
    6. Довганя Артема Олеговича
    7. Заславьку Діану Дмитрівну
    8. Комарова Владислава Андрійовича
    9. Костика Костянтина Олександровича
    10. Крашенову Анну Русланівну
    11. Купратого Марка Миколайовича
    12. Лещука Михайла Олександровича
    13. Маковського назарія Вікторовича
    14. Мокрополова Антона Михайловича
    15. Муляра Дмитра Юрійовича
    16. Олексієнка Тимура Юрійовича
    17. Потапчук Анастасію Сергіївну
    18. Росновського Артема Віталійовича
    19. Свідерського Романа Ігоровича
    20. Сідоренка Богдана Анатолійовича
    21. Сікору Яну Олександрівну
    22. Слободян Ангеліну Олександрівну
    23. Соловей Марію Богданівну
    24. Шемякіна Валентина Олексійовича
    25. Ясніцьку Анастасію Олександрівну
    26. Ясніцьку Дар’ю Олександрівну 

 

  1. Перевести до 2-В класу таких учнів:
    1. Бурко Анастасію Вікторівну
    2. Вальчук Ірину Олександрівну
    3. Василишина Каріну Олександрівну
    4. Гідзулу Марію Сергіївну
    5. Гілевич Артема Павловича
    6. Горобець Єву Володимирівну
    7. Гук Софію Валеріївну
    8. Гулу Олександру Олександрівну
    9. Гуру Олександру Вікторівну
    10. Данилюка Максима Євгеновича
    11. Драгомерецьку Марію Ігорівну
    12. Лінник Вероніку Сергіївну
    13. Лупія Ярослава Анатолійовича
    14. Маєвського Іллю Павловича
    15. Мельника Олександра Віталійовича
    16. Михайлюк Ольгу Володимирівну
    17. Ничипорчука Максима Миколайовича
    18. Ососкова Івана Миколайовича
    19. Петришину Анну Сергіївну
    20. Поліщук Ірину Олегівну
    21. Потапову Ярославу Сергіївну
    22. Сирчину Єлизавету Борисівну
    23. Сіверську Олену Русланівну
    24. Хань Дарію Андріївну
    25. Хрущ Назара Павловича
    26. Човган Тетяну Євнегіївну
    27. Шишка Даніїла Віталійовича
    28. Шпоняк Анну Олексіївну
    29. Штейнгарта Тимофійя Андрійовича
    30. Щербу Олександру Юріївну
    31. Яремчук Софю Володимирівну

 

  1. Перевести до 2-Г класу таких учнів:
    1. Березовську Софію Тарасівню
    2. Білик Вероніку Вікторівну
    3. Верещак Дарію Миколаївну
    4. Верінкіна Гліба Віталійовича
    5. Гримаковського Михайла Сергійовича
    6. Ковальчука Андрія Вікторовича
    7. Ковальчук Зоряну Сергіївну
    8. Коломйця Платона Ігоревича
    9. Корецького Даніїла Вікторовича
    10. Корчака Владислава Вікторовича
    11. Коцемира Андрія Богдановича
    12. Круць Дарину Олегівну
    13. Леонтьєва Назара Андрійовича
    14. Летавіна Єгора Вадимовича
    15. Лисик Анастасію Валеріївну
    16. Міля Іллю Вадимовича
    17. Моцну Діану Сергіївну
    18. Нікіфорову Богуславу Володимирівну
    19. Олійник Любов Максимівну
    20. Паленську Віру Геннадіївну
    21. Приколотіна Дмитра Олександровича
    22. Скворцову Ілону Ігорівну
    23. Скибу Івану Олександровича
    24. Станішевського Віталія Ігоровича
    25. Степанова Ярослава Олеговича
    26. Трасковського Богдана Сергійовича
    27. Янчука Богдана Сергійовича
    28. Яремову Мирославу Олександрівну
    29. Богуцьку Ірину Сергіївну

 

  1. Перевести до 2-Д класу таких учнів:
    1. Болюха Гліба Леонідовича
    2. Ганжугу Дмитра Романовича
    3. Гуменюка Артема Олександровича
    4. Дякову Амалію Віталіївну
    5. Збаравського Іллю Костянтиновича
    6. Ковацу Владиславу Олександрівну
    7. Коломієць Каріну Олександрівну
    8. Лисого Володимира Володимировича
    9. Надольного Олександра Андрійовича
    10. Пастуха Нікіту Дмитровичу
    11. Пилявець Дар'ю Олексіївну
    12. Рябченко Максима Олександровича
    13. Свєтловського Віталія Олександровича
    14. Соболєва Кіріла Дмитровича
    15. Ткачук Катерину Вадимівну
    16. Токара Назара Геннадійовича
    17. Цімарного Мілана Васильовича
    18. Щурова Ярослава Андрійовича
    19. Юлдашева Олександра Улучбековича

 

  1. Перевести до 3-А класу таких учнів:
    1. Байкову Марію Сергіївну
    2. Байкову Софію Сергіївну
    3. Валькова Ярослава Вадимовича
    4. Варибока Артема Володимировича
    5. Васильєва Івана Олександровича
    6. Ватрас Катерину Володимирівну
    7. Віцінську Богдану Богданівну
    8. Глубокову Єлизавету Володимирівну
    9. Данілова Андрія Олеговича
    10. Загуровського Владислава Олександровича
    11. Ічинського Дениса Романовича
    12. Кіпріка Дмитра Андрійовича
    13. Коркушка Дмитра Олександровича
    14. Купчишину Юлію В’ячеславівну
    15. Малієнко Діану Олександрівну
    16. Манзюк Вікторію Олександрівну
    17. Марченка Данила Юрійовича
    18. Плотнікова Андрія Максимовича
    19. Погодіна Віталія Максимовича
    20. Свєтловського БогданаОлександровича
    21. Стьобал Маргариту Олександрівну
    22. Супрович ВікторіюОлегівну
    23. Ткачук Анастасію Вадимівну
    24. Трембача Олексія Віталійовича
    25. Фіцайло Марка Антоновича
    26. Хом’яка КостянтинаСергійовича
    27. Хоманець Анжелу Анатоліївну
    28. Шеремету Андрія Олександровича
  2. Перевести до 3-Б класу таких учнів:
    1. Асауляк Олену Юріївну
    2. Бородіна Даніла Андрійовича
    3. Борщинську Аміну Валеріївну
    4. Вандаляк Анастасію Анатоліївну
    5. Гуцала Владислава Олександровича
    6. Доротюк Анастасію Олександрівну
    7. Дранус Софію Русланівну
    8. Коробка Тимофія Сергійовича
    9. Кузнець Богдану Богданівну
    10. Ладора Романа Олександровича
    11. Маринич Анастасію Вікторівну
    12. Олейнікову Владу Дмитрівну
    13. Опейкіна Івана Вікторовича
    14. Панасюка Богдана Сергійовича
    15. Сивака Олександра Андрійовича
    16. Смагач Вероніку Максимівну
    17. Стасюка Ярослава Олександровича
    18. Шпичко Олексій Сергійович

 

  1. Перевести до 3-В класу таких учнів
    1. Августинович Софію Максимівну
    2. Бабія Олександра Андрійовича
    3. Базунову Валерію Олександрівну
    4. Бойченка Кіріла Сергійовича
    5. Біскопчука Максима Євгеновича
    6. Головка Андрія Ігоровича
    7. Зубаль Софію Сергіївну
    8. Калашникову Крістіну Сергіївну
    9. Короля Олександра Володимировича
    10. Лисенко Дарію Олександрівну
    11. Мартинюк Анастасію Сергіївну
    12. Марчук Дар’ю Олегівну
    13. Мордіка Микиту Олексійовича
    14. Муху Олександру Олександрівну
    15. Мушинську Вероніку Валеріївну
    16. Олійника Ростислава Романовича
    17. Осташа Володимира Михайловича
    18. Павлунішену Яну Сергіївну
    19. Палінчука Романа Олексійовича
    20. Піонтковського Володимира Сеогійовича
    21. Реус Дар’ю Анатоліївну
    22. Сідлецького Назара Вадимовича
    23. Слободян Вікторію Олегівну
    24. Ситнік Катерину Андріївну
    25. Турецького Олександра Руслановича
    26. Цибульську Олесандріну Олександрівну
    27. Чорного Максима Юрійовича
    28. Шаркого Максіма Сергійовича

 

  1. Перевести до 3-Г класу таких учнів:
    1. Бурмія Владислава Андрійовича
    2. Буяльську Вікторію Андріївну
    3. Гандзюка Михайла Владиславовича
    4. Горбачова Кирила Олександровича
    5. Григораш Крістіну Віталіївну
    6. Дзенглюка Олександра Юрійовича
    7. Довжука Артема Руслановича
    8. Зелінську Софію Андріївну
    9. Зелінського Максима Андрійовича
    10. Казмірук Інну Сергіївну
    11. Коваля Назара Євгеновича
    12. Ковальову Діану Олександрівну
    13. Ковальського Данііла Вячеславовича
    14. Козак Дар’ю Ігорівну
    15. Легкобит Софію Вікторівну
    16. Ліщишина Владислава Сергійовича
    17. Лозінську Анну Вадимівну
    18. Лужняк Віолетту Юріївну
    19. Луцак Валерію Віталіївну
    20. Мамчур Дарину Вікторівну
    21. Мартинову Катерину Євгенівну
    22. Матеву Ярослава Богдановича
    23. Мельника Тимура В’ячеславовича
    24. Мицюка Богдана Васильовича
    25. Омельянчука Єгора Сергійовича
    26. Ткача Назара Сергійовича
    27. Філюка Даніла Олександровича
    28. Цигановську Аліну Олександрівну
    29. Цуцуловського Дениса Алімовича
    30. Шмагай Надію Олександрівну

 

  1. Перевести до 4-А класу таких учнів
    1. Александрову Єлизавету Валентинівну
    2. Баблюк Софію Василівну
    3. Бондар Вікторію Віталіївну
    4. Герасименюк Вікторію Володимирівну
    5. Дейнеко Дениса Сергійовича
    6. Жеребецького Максима Олександровича
    7. Косюк Крістіну Олександрівну
    8. Коновала Артура Максимовича
    9. Кузнець Віолетту Богданівну
    10. Максимчука Данила Сергійовича
    11. Масцюх Олександру Дмитрівну
    12. Мельника Андрія Миколайовича
    13. Мельник Дар'ю Віталіївну
    14. Мруг Вероніку Олександрівну
    15. Ніконова Валентина Олексійовича
    16. Човник Элизавету Борисівну
    17. Рибака Кирила Андрійовича
    18. Рубець Анну Романівну
    19. Савчук Валерію Василівну
    20. Чорного Антона Олеговича
    21. Шестопалко Софію Володимирівну
    22. Ярмощука Артема Юрійовича

 

  1. Перевести до 4-Б класу таких учнів
    1. Бачинського Андрія Олексійовича
    2. Блищика Нікіту Віталійовича
    3. Вальчук Каріну Сергіївну
    4. Врублевського Дениса Юрійовича
    5. Гащука Дмитра Сергійовича
    6. Гідзулу Романа Сергійовича
    7. Горячок  Катерину Вікторівну
    8. Греськову  Софію Вадимівну
    9. Данилюк   Дар’ю  Євгенівну
    10. Дармороз Анастасію  Віталіївну
    11. Дацкова Костянтина Віталійовича
    12. Дмітрієву Поліну Сергіївну
    13. Заланського Нікіту Валерійовича
    14. Копанчук Мірру  Володимирівну
    15. Короля Івана Вадимовича
    16. Лєпіхову  Домініку  Андріївну
    17. Мусата  Володимира Юрійовича
    18. Новака  Ярослава Володимировича
    19. Нурбекян Марію Оганесівну
    20. Очеретянко Поліну Вікторівну
    21. Петричка Даніїла Віталійовича
    22. Савчук Єлизавету Валентинівну
    23. Скрипника Єгора Євгенійовича
    24. Слободзян Єву Олександрівну 
    25. Собчинську Вікторію Вікторівну
    26. Томашевського Нікіту Андрійовича
    27. Філіна Олександра Михайловича
    28. Чижевську  Анастасію   Ігорівну
    29. Шевчук Дарину Вікторівну
    30. Шинкарчук  Дар’ю Юріївну
    31. Шмігельську Ірину Ігорівну

 

  1. Перевести до 4-В класу таких учнів
    1. Алфьорову Яну Ігорівну
    2. Бачило Каріну Володимирівну
    3. Боднара Сергія Олександровича
    4. Бойко Катерину Юріївну
    5. Бочкарьова Дмитра Сергійовича
    6. Бричкова Іллю Дмитровича
    7. Ганжугу Іллю Романовича
    8. Горбачову Анну Олександрівну
    9. Горпинича Артема Сергійовича
    10. Дронову Дар’ю Денисівну
    11. Заверуху Анну Миколаївну
    12. Зелку Дарію Олегівну
    13. Іванову Анну Валентинівну
    14. Кайдан Ліку Андріївну
    15. Кассар Діану Самерівну
    16. Кузя Костянтина Михайловича
    17. Мусійчук Марію Федорівну
    18. Омельчук Валерію Олексіївну
    19. Осмолян Діану Володимирівну
    20. Пятковський Дмитра Андрійовича
    21. Романову Марію Вікторівну
    22. Савченко Софію Віталіївну
    23. Солтика Владислава Вадимовича
    24. Тинкалюка Юрія Анатолійовича
    25. Тітова Акіма Валентиновича
    26. Ткача Віталія Михайловича
    27. Уманець Софію Олександрівну

 

  1. Перевести до 4-Г класу таких учнів
    1. Булак Вероніку Сергіївну
    2. Говоровську Марію Сергіївну
    3. Данильчук Олександру Олегівну
    4. Дембовську Богдану Юріївну
    5. Заславську Єву Денисівну
    6. Зарках Альбіну Яссерівну
    7. Кондратюк Софію В’ячеславівну
    8. Коржиневського Дениса Андрійовича
    9. Крохмаль Поліну Сергіївну
    10. Кузнеця Ярослава Михайловича
    11. Ксьондз Дар’ю Олександрівну
    12. Ладор Аліну Олександрівну
    13. Луцюка Дмитра Володимировича
    14. Люткевич Ірину Олександрівну
    15. Маковську Дар’ю Романівну
    16. Мамедова Елмира Ільгаровича
    17. Маринича Володимира Вікторовича
    18. Миколюка Павла Павловича
    19. Наконечного Дмитра Сергійовича
    20. Ревуцького Максима Андрійовича
    21. Решетюк Анастасію Юріївну
    22. Сафонова Юрія Віталійовича
    23. Якубця Георгія Олександровича

 

  1. Перевести до 5-А класу таких учнів
    1. Балабуста Андрія Олександровиач
    2. Березинець Єлизавету Едуардівна
    3. Бугеру Валерію Олександрівну
    4. Вєтрову Валерію Богданівну
    5. Глуцького Андрія Ігоровича
    6. Гринчишенка  Кіріла Анатолійовича
    7. Гулько Ярослава Олександровича
    8. Гуцалюк Анну Олександрівну
    9. Денькович Тетяну Романівну
    10. Коваль Вікторію Олександрівну
    11. Кульбачного Євгенія Юрійовича
    12. Лемешова Олександра Васильовича
    13. Лемішевську Софію Віталіївну
    14. Мельника Артема Віталійовича
    15. Наконечного Антона Олеговича
    16. Ракову Вероніку Михайлівну
    17. Самолюк Софію Олегівну
    18. Тимощук Єву Тарасівну
    19. Чєрєнкову Марію Анатоліївну
    20. Чорну Вікторію Олекандрівну
    21. Шиндера Давида Сегрійовича

 

  1. Перевести до 5-Б класу таких учнів
    1. Андарі Мадіну Вахідуллівну
    2. Аріона Артьома Віталійовича
    3. Баранову Єву Сергіївну
    4. Бойка Дем’яна Віталійовича
    5. Бурлаку Іллю Олександровича
    6. Бухера Андрія Олеговича
    7. Васільєва Владислава Віталійовича
    8. Висоцьку Вікторію Максимівну
    9. Гнатюка Олександра Сергійовича
    10. Діхтяра Назара Ігоровича
    11. Драгомерецьку Софію Ігорівну
    12. Дячок Даніелу Олександрівну
    13. Ільченка Івана Віталійовича
    14. Іщук Марію Ігорівну
    15. Клюс Уляну Андріївну
    16. Ковальчук Діану Сергіївну
    17. Корчевну Дар’ю Олександрівну
    18. Кучеряву Анну Володимирівну
    19. Ліщишина Дмитра Сергійовича
    20. Лошак Юлію Олександрівну
    21. Марченка Максима Олександровича
    22. Михайлевського  Максима  Андрійовича
    23. Надопту Кирила Олеговича
    24. Обухівського Олександра Олеговича
    25. Панькову Богдану Анатоліївну
    26. Пилявуя Олександра Вадимовича
    27. Скрипку Івана Івановича
    28. Скрипку Артема Івановича
    29. Собка Ростислава Олеговича
    30. Стрелька Данііла Олексійовича

 

  1. Перевести до 5-В класу таких учнів
    1. Боролюка Богдана Руслановича
    2. Бугайова Нікіту Максимовича
    3. Грузинську Юліану Олександрівну
    4. Гуру Анну Вікторівну
    5. Драч Софію Василівну
    6. Журавську Олену Леонідівну
    7. Ковальчук Руслану Сергіївну
    8. Ковтун Христину Олегівну
    9. Корніюк Марину Сергіївну
    10. Кушнірчук Каріну Олександрівну
    11. Ластовецьку Крістіну Русланівну
    12. Монастирську Каріну Олегівну
    13. Петльованого Максима Юрійовича
    14. Рожіхіну Віолетту Дмитрівну
    15. Слатюк Ангеліну Вадимівну
    16. Собка Артема Олександровича
    17. Стахова Андрія Володимировича
    18. Тернавського Гєрмана Олексійовича
    19. Ткачук  Дар’ю Вадимівну
    20. Харченка Богдана Андрійовича
    21. Худняк Анастасію Сергіївну
    22. Худояна Євгена Васильовича
    23. Чернієнка Владислава Едуардовича

 

  1. Перевести до 5-Г класу таких учнів
    1. Адеріхо Ангеліну  Сергіївну
    2. Атаманюка Назара Володимировича
    3. Бреся Євгена Олеговича
    4. Блонську Дарину Валеріївну
    5. Волчелюка Артема Андрійовича
    6. Волощука Івана Степановича
    7. Гринчука Андрія Володимировича
    8. Дацкову Ірину Віталіївну
    9. Дмитерка Антона Олександровича
    10. Лисенка Дениса Олександровича
    11. Олешка Артема Олеговича
    12. Онофрійчук Юлію Володимирівну
    13. Пархоменко Поліну Костянтинівну
    14. Пасєку Юлію Сергіївну
    15. Петренко Єву Олександрівну
    16. Савельєву Софію Володимирівну
    17. Семенчука Костянтина Віталійовича
    18. Сопрука Тимура Дмитровича
    19. Ратнікову  Віолєтту Денисівну
    20. Трембач  Каріну Віталіївну
    21. Хдейра Даніеля Самійовича
    22. Шевчук Євгенію Миколаївну
    23. Шабанова Данила Володимировича
    24. Яковлева Артема Дмитровича
    25. Яржемську Марію Олександрівну

Відповідно до Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 11.12.2000 №579, (у редакції наказу МОНмолодьспорту України від 07.02.2012р. №115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.02.2012 р. за №271/20584), п. 1.1., та згідно із рішенням педагогічної ради навчально-виховного об’єднання № 5 від 27.05.2016 року, протокол № 16

 

Н А К А З У Ю :

 

  1. Нагородити похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» таких учнів 1-4-х класів, які мають усі оцінки за І семестр, ІІ семестр, річне оцінювання за 2015-2016 навчальний рік 10-12 балів:

2-А клас – Варибока Артема Володимировича

Данілова Андрія Олеговича

Малієнко Діану Олександрівну

Манзюк Вікторію Олександрівну

Марченка Данила Юрійовича

Супрович Вікторію Олегівну

2-Б клас – Борщинську Аміну Валеріївну

Вандаляк Анастасію Анатоліївну

Дуротюк Анастасію Олександрівну

Коробкова Тимофія Сергійовича

Смагач Вероніку Максимівну

2-В клас – Базунову Валерію Олександрівну

Короля Олександра Володимировича

Павлунішену Яну Сергіївну

Ситнік Катерину Андріївну

2-Г клас – Гандзюка Михайла Владиславовича

Григораш Крістіну Віталіївну

Ліщишена Владислава Сергійовича

3-А клас – Косюк Крістіну Олександрівну

Коновала Артура Максимовича

Мастюх Олександру Дмитрівну

Мельник Дарію Віталіївну

Савчук Валерію Василівну

3-Б клас Вальчук Каріну Сергіївну

Горячок Катерину Вікторівну

Короля івана Вадимовича

Новака Ярослава Володимировича

Очеретянко Поліну Вікторівну

Петричка Даніїла Віталійовича

Собчинську Вікторію Вікторівну

Філіна Олександра Михайловича

3-В клас – Мусійчук Маріяю Федорівну

Омельчук Валерію Олексіївну

Романову Марію Вікторівну

Савченко Софію Віталіївну

3-Г клас – Маковську Дар’ю Романівну

Дембовську Богдану юріївну

4-А клас – Вєтрову Валерію Богданівну

Лемішевську Софію Віталіївну

Чєренкову Марію Анатоліївну

4-Б клас – Васільєва Владислава Віталійовича

Діхтяра Назара Ігоровича

Драгомерецьку Софію Ігорівну

Кучеряву Анну Володимирівну

Ліщишина Дмитра Сергійовича

Лошак Юлію Олександрівну

Скрипку Артема Івановича

4-В клас – Ковтун Христину Олегівну

Ластовецьку Крістіну русланівну

4-Г клас – Онофрійчку Юлію Володимирівну

Семенчука Костянтина Віталійовича

Ратнікову Віолєтту Денисівну

  1. Класним керівникам внести записи у книгу обліку видачі похвальних листів «За високі досягнення у навчанні» та на урочистих зборах вручити похвальні листи учням.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Паламарчук В.К.

 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018