menu
person

   Наші новини

Звіт про проведення тижня екології

    З метою формування в учнів початкових класів ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства  у школі з 03.04 по 13.04 проходив тиждень екологічного виховання.              

Розпочався він переглядом відеоматеріалів «Охорона природи. Раціональне використання природних ресурсів», «Пригоди лісових друзів». Діти з цікавістю засвоїли низку основних понять та термінів, що стосуються збереження природного середовища.

  Серед учнів 1-2 класів була проведена вікторина «Природолюби», серед учнів 3-4 класів проведено конкурс віршів та кросвордів, де в ігровій формі перевірили знання про природу, дали можливість учням виявити кмітливість, творчу активність,  інтерес до роботи з додатковою літературою, розвивали мислення, розширювали кругозір.

      Вчителі 1-4 класів провели виховну годину на  тему: «Проблеми природи, чому вона хворіє». Головною метою якої було виховувати бережливе ставлення до природи, розвивати  екологічне мислення.

 Також школярі розкривали екологічні проблеми у своїх малюнках «Збережи первоцвіт», (1-2 класи), створювали екологічні  листівки «Тиша в лісі» (1-2 класи), стіннівки «Майбутнє Землі у наших руках» (3-4 класи).

    Конкурс творів « Людина природі –друг?»  розкрив і показав, що діти розуміють, як важливо  жити в гармонії з природою і можливі наслідки того, коли людина буде природі ворогом.

   Метою проведення тижня було довести до усвідомлення учнів про велике значення екології не лише в школі, а і в повсякденному житті. Сподіваємося, що цей тиждень не пройде безслідно у дитячих душах. Хотілося б, щоб усі робили більше доброго у своєму житті, адже допомогти ближньому й берегти природу набагато легше, ніж нам здається.

         


   


  


          


Наше творче кредо: пізнавати, відкривати, мислити і відчувати 

Одним із завдань методичного об’єднання вчителів початкових класів є прищеплення учням власного бачення світу, навчання їх мислити, відчувати. Це є першим кроком, що породжує потяг в учнів до розумової праці, бажання осягти незрозуміле. А далі – крок за кроком – до нової педагогіки, до впровадження новітніх освітніх  технологій у початковій школі.
Керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів
Вільчинська Тетяна Михайлівна – вчитель вищої категорії, Старший вчитель

Основні напрямки та завдання методичного обєднання

 

  • Здійснення подальшого реформування змісту та структури навчання відповідно до нормативних документів Міністерства освіти та науки України.
  • Формування в учнів національної свідомості, виховання поваги до Конституції України, державних символів, народних звичаїв і традицій, державної мови, поваги до людей інших національностей, які проживають на території України.
  • Розвиток учнів з урахуванням їхніх вікових фізіологічних, психологічних, індивідуальних особливостей.
  • Створення умов для розумового, морального і фізичного розвитку кожного учня.
  • Підвищення якості та ефективності навчально – виховного процесу, посилення уваги до виховної та розвивальної функцій навчання, до пошуку його ефективних форм і методів.
  • Організація навчально – виховного процесу на принципах співробітництва вчителів, учнів, батьків, зростання ролі сімї у вихованні дитини, формування навичок здорового способу життя.
  • Використання методичної літератури нового покоління та мультимедійних посібників.
Кількісна характеристика початкової школи

Кількість класів – 14

1 – их ( 4 класи) - 98 учнів;

2 – их ( 4 класи) - 105 учнів;

3 – іх ( 3 класи) -  77 учнів;

4 – их (3 класи) -  70 учнів.

Загальна кількість учнів початкових класів – 350

Кількість бюджетних груп продовженого дня – 1

Наявність спальні – 1

Кількість ліжок – 24

Змінність навчання – 1 зміна

 

Відомості про педагогічні кадри

Кількість вчителів – 20, з яких мають:

Вищу освіту –20

Вищу категорію – 9

I категорію – 4

II категорію – 2

«спеціаліст» - 5

Звання та нагороди такі:

«Вчитель – методист» - 6

«Старший вчитель» - 0

значок «Відмінник освіти» - 1

грамоти міськуо -3, облуо – 1, Міністерства освіти – 1