menu
person

Тиждень правознавства в початковій школі

Одним з аспектів всебічного розвитку особистості є висока правова культура, формування якої забезпечується правовим вихованням.

Метою правового виховання учнів нашого навчального закладу є формування культури громадянина України, свідоме ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, глибока повага до законів і правил людського співіснування, готовність дотримуватися і виконувати вимоги, що виражають волю та інтереси народу.

Реалізуючи мету правового виховання молодших школярів у початковій школі навчально-виховного об'єднання №5 м. Хмельницького ім. С.Єфремова  проведено Тиждень правознавства з 21.10.13 по 25.10.13.

В рамках проведеного тижня учні початкових класів ґрунтовно ознайомилися із правами дитини у презентаціях, правами і обов'язками дітей – на виховних годинах, з державними символами та Основним законом держави – «Україна-наша Батьківщина». (Фото 1, 2, 3)

  

Учні  2 –х класів брали активну участь у «Судовому засіданні», яке провели бібліотекарі обласної бібліотеки ім.. Т.Г.Шевченка (Фото 4, 5, 6)

  

Перлини дитячої творчості вкладено учнями 1-2 класів у малюнки, вірші і пісні про Державні символи України (Фото7,8)

 

В усіх класах початкової школи оформлено куточки правознавства у вигляді буклетів, плакатів, стендів.

Життєвий досвід свідчить про те, що лише правове виховання підростаючого покоління виробляє внутрішню потребу жити і діяти відповідно до норм права і неухильно дотримуватися правил людського співіснування та вимог українських законів.