menu

   Міський етап учнівської олімпіади з історії:

   3 місце - Лунь Олеся ( 10 - А клас) Вчитель: Томусяк С. П.

   3 місце - Рехліцький Роман ( 9 - В клас) Вчитель: Томусяк С. П.

   3 місце - Онофрійчук Юлія ( 8 - Г клас) Вчитель: Зикова Л. Д.

   

   Міський етап учнівської олімпіади з фізики:

   2019р.

   3 місце - Міляшкевич Андрій ( 9 - В клас) Вчитель: Нікітчук О. В.

   2018р.

   2 місце - Міляшкевич Андрій ( 8 - В клас) Вчитель: Нікітчук О. В.

   3 місце - Юрченко Богдан ( 9 - Б клас) Вчитель: П'єнтак С. Я.

                                                                                                                                     

   Міський етап учнівської олімпіади з правознавста:

   2019р.

   2 місце - Путівленко Еріка ( 9 - А клас) Вчитель: Грицина О. Д.

   2018р.

   3 місце - Костяшкіна Аріна ( 9 - В клас) Вчитель: Грицина О. Д. 

.

   Міський етап учнівської олімпіади з біології:

   2019р.

   2 місце - Путівленко Еріка ( 9 - А клас) Вчитель: Чичковська Т. Г.

   3 місце - Кулеша Олеся ( 9 - В клас) Вчитель: Чичковська Т. Г. 

   3 місце - Бевзюк Іван ( 11 - Б клас) Вчитель: Чичковська Т. Г.

   3 місце - Ліщишин Дмитро ( 8 - Б клас) Вчитель: Болюх А. О.

   

   

.

   Міський етап учнівської олімпіади з української мови:

   3 місце - Кметь Софія ( 10 - Б клас) Вчитель: Кальмучина В. В.

   3 місце - Міляшкевич Андрій ( 9 - В клас) Вчитель: Тернецька М. А.

   2 місце - Онофрійчук Юлія ( 8 - Г клас) Вчитель: Кунділовька. Т. В.

   

.

   Обласний етап учнівської олімпіади з географії:

   2 місце - Тарнаруцька Ганна ( 10 - Б клас) Вчитель: Чабан Г. Д.

   3 місце - Кметь Софія ( 10 - Б клас) Вчитель: Чабан Г. Д. 

.

   Обласний етап учнівської олімпіади з англійської мови:

   3 місце - Пудзирей Констянтин ( 10 - А клас) Вчитель: Прокоф'єва Н. А.

/

/

/

   Міський етап учнівської олімпіади з хімія:

   3 місце - Храменок Нікіта ( 10 - А клас) Вчитель: Делехівська Л. В.

   3 місце - Кулеша Олеся ( 9 - В клас) Вчитель: Делехівська Л. В.

   2 місце - Міляшкевич Андрій ( 9 - В клас) Вчитель: Делехівська Л. В.

   3 місце - Ліщишин Дмитро ( 8 - Б клас) Вчитель: Делехівська Л. В.

   3 місце - Кузема Вікторія ( 7 - В клас) Вчитель: Делехівська Л. В.

ю

   Турнір юних географів:

   Команда "Географині" - 2 місце

   Турнір юних журналістів:

   Команда "Sensations" - 1 місце

   Книга Рекордів України (2018р.):

   Категорія "Масові заходи" - 5664 Різдвяних листівок

.

   Верховна Рада України:

   Чабан Галина Дмитрівна - за заслуги перед Українським народом 

 

 

.

   Обласний етап

   Секція "Агрономія":

   1 місце - Бевзюк Іван ( 11 - Б клас) Вчитель: Чичковська Т. Г.

   Міський етап

   3 місце - Кметь Софія ( 10 - Б клас) Вчителі: Мельченко А. С. , Кальмучина В. В. , Дика. Л. Л.

   1 місце - Тарнаруцька Ганна ( 10 - Б клас) Вчитель: Чабан Г. Д.